Firmy, služby, e-shopy

Reklama, kterou zničí pouze živelná katastrofa

Internet je nejmodernější způsob inzerce, avšak značně zrádný. Síť může spadnout a v momentu jste bez veškeré reklamy a marketingovým plánem můžete zatopit v krbu. Proto ještě nevymizely reklamní plachty. Nejčastěji je vidíme na rekonstrukcích či stavbách. Nově jsou oblíbené na sportovních událostech. Špičkovým výrobcem plachet je firma Tennis EQ, která se specializuje na tenisové zástěny. Kdykoliv se podíváte na tenisové utkání, uvidíte zde potisk plachet - práci této firmy!

Trendy a technologie jdou kupředu. Držte krok!

Pokud pracujete ve firmně, která se zabývá technickými záležitostmi, tak pro vás firemní vzdělávání je důležité dvoujnásob. Ve spolelčnostech s dynamicky se vyvíjejicím odvětvvím působení je důležité stále sledovat nové trendy a vyvíjet nové technologie, postupy apod. A nejedná se pouze o společnosti, které se věnují technice. Spousta humanitních směrů se jde také svále kupředu, získávají se nové a nové poznatky, které často mění situaci.

Číst dál: Trendy a technologie jdou kupředu. Držte krok!

Svěřte se do rukou zkušených odborníků

Také máte pocit, že s marketingovými společnostmi a agenturami se jakoby roztrhl pytel? Společností, věnujících se marketingovým analýzám, průzkumu trhu, online nástrojům i offline komunikaci je jako hub po dešti. S odchodem krize jich přibývá čím dál více. Ovšem praktičtějším řešením je využít zkušenějších na trhu – například Jiřího Jemelky.

marketingová analýza

Číst dál: Svěřte se do rukou zkušených odborníků

Distribuční centrum

Každá větší firma, která obchoduje na celostátní úrovni, musí provozovat distribuční centrum. Jedná se o logistickou síť, která vede právě do vašeho kraje, města, přímo před váš dům. Velké firmy provozují tyto centra sami, menší firmy za tuto službu zaplatí a doručení zásilek je tak efektivní a rychlé. K zákazníkovi se tak zásilka dostane rychle a v pořádku.

Číst dál: Distribuční centrum

Hydraulické agregáty Hydrocoom

Voda na světě je jednou z nejdůležitějších věcí pro život na Zemi. Používá se nejen jako tekutina, kterou pijeme, koupeme se v ní, ale je velmi důležitá pro průmysl. Mechanické vlastnosti tekutin se využívají v hydraulice, která se používá v průmyslu, ve stavebnictví, dopravě, prakticky v každé lidské činnosti. Jedním z příkladů hydrauliky, která se používá běžně jsou hydraulické agregáty, filtry, trubice, brzdy a mnoho dalších potřebných zařízení. Bez těchto zařízení by se vše dělalo mnohem těžší. Velkým plusem těchto zařízení je jejich obrovská síla, ve srovnání s obyčejnými věcmi, třeba jen obyčejnými pneumatikami. Mají několikanásobně větší sílu a proto, se využívají ve všech oblastech.