Firmy, služby, e-shopy

Fasádní profily - milion možností

Máte na starosti projekt nové průmyslové budovy či výrobní haly? Tak to určitě přeýšlíte, u koho si zajistit ideální fasádní systém složený z pečlivě vybraných fasádních profilů. Chápeme, že je těžké vyhledat užitečné informace, proto vám představíme firmu Frigomont Dačice, která se řadí mezi specialisty na velké projekty opláštění budov, zajišťování čistých prostor a výroby chladírenské a protipožární techniky.

dačice

Číst dál: Fasádní profily - milion možností

100% bezpečnostní jistota - střešní světlík

Dnes už je to téměř samozřejmost, přesto se setkáváme s případy, kdy průmyslové areály a výrobní haly zapomínají na bezpečnost budov a hlavně ohrožují životy všech zaměstnanců. Jedná se o takové budovy, kde je možné, že dojde k požáru. A když už k němu dojde, není účinnější ochrany, než precizně nainstalované systémové střešní světlíky.

střešní světlík realizace

Číst dál: 100% bezpečnostní jistota - střešní světlík

Znáte detailně kartáč?

Kartáč ( z ital. cardasso, rostlina Dipsacus), zdrobněle kartáček, je nástroj k čištění, leštění nebo povrchové úpravě. Skládá se z tělesa ("hřbetu"), osazení, případně rukojeti. Vyrábí se v mnoha různých provedeních a dělí se na ruční a strojní (rotační). Na rozdíl od štětců, kde se vlákna nasazují ve směru rukojeti, jsou u kartáčů nasazena většinou kolmo. Až do 20. století je řemeslně vyráběli kartáčníci, často po domácku a lidé s handicapem (nevidomí, nepohybliví). Lešticí a čisticí kartáče, nasazené na hřídel elektromotoru, slouží v průmyslové i řemeslné výrobě. Kotoučové i válcové kartáče jsou součástí například úklidových strojů, strojů na čištění bot a podobně. A zde můžeme nalézt původ strojového čištění podlah. Obyčejný kartáč se zdokonalil tak, že dnes existuje mnoho firem, které provádějí strojové čištění. Kdo však odvádí nejlepší práci? Přece firma Strojové čištění podlah Praha !