Firmy, služby, e-shopy

Jak se stát řidičem kamionu

Prvním krokem k tomu, aby jste se stali řidičem mezinárodní kamionové dopravy, je získat řidičský průkaz skupiny B (oprávnění pro řízení osobního automobilu), pořídit si auto a být dobrým řidičem. Mít hodně najezděno a být dobrým řidičem sice není podmínka a stát se řidičem kamionu můžete, i když jste osobák nikdy neřídil, avšak pro společnost a převážně pro vaše sebevědomí a dobré budoucí výsledky za volantem bez nehod, je vhodné a fér orientovat se v silničním provozu. Dalším krokem jak se stát řidičem kamionu je udělat si řidičský průkaz skupiny C, to jest oprávnění pro řízení nákladního automobilu bez přívěsu, návěsu. Tedy např. Avie.
Pokračování na: http://kamionaci.com/?clanek=jak-se-stat-ridicem-kamionu

žíly

Co jíst, abyste předešli křečovým žilám?

Logicky patří mezi onemocnění, řadící se do onemocnění chronických. Určitě to znáte – modré vystouplé žíly nejen na nohou trápí téměř šedesát procent Čechů v kategorii dospělých, z toho je sedmdesát procent žen. U žen existuje totiž větší genetická predispozice ke vzniku – jemnější vazivo, hormony, vysoké podpatky, stojaté zaměstnání apod. Jak se tedy křečovým žilám bránit? Základem je pestrá a zdravá strava a pravidelný pohyb.

Číst dál: Co jíst, abyste předešli křečovým žilám?

Nerez a jeho pestré využití

Na současném trhu v oblasti průmyslu působí celá řada společností, která má ve svém portfoliu služeb leštění a broušení plechů. Jednou z nich je společnost Fruněk INOX s.r.o., která nabízí svým klientům broušení a leštění plechů, vrtání, frézování a také ohýbání. Dále nabízí produkty, jako jsou nerezové trubky, které vyrábí ve své výrobní hale, v níž zpracovává další nerezové materiály.

Číst dál: Nerez a jeho pestré využití