Firmy, služby, e-shopy

Tlakové nádoby mají široké využití

tlakove nadoby

Díky svým vlastnostem jsou určité typy látek odsouzeny ke skladování v tlakových nádobách. Asi nejznámějším příkladem jsou deodoranty a šlehačky ve spreji. Tyto tlakové nádoby mají, jak jistě víte, speciální požadavky na skladování, čímž se zabraňuje jejich nežádoucí explozi. Nedoporučuje se takové nádoby vystavovat přímému slunci a vysokým teplotám, přímému ohni apod.

Tlakové nádoby lze také nalézt v konstrukcích domácích vodáren. S jejich pomocí dochází k vyčerpávání vody z hlubokých studen. Jsou mimo jiné vybaveny závitem a ciferníkem, díky němuž máte možnost sledovat a regulovat výši tlaku. Tlakové nádoby navíc prodlužují životnost všech čerpadel, čímž šetří vaši peněženku.

Lexan ze Zlína

Polykarbonáty Zlín patří mezi termoplastické polymery neboli termoplasty. Díky své dobré tepelné odolnosti, odolnosti proti nárazu a dobrým optickým vlastnostem se řadí mezi komoditní plasty. Vzhledem k tomu, že má polykarbonát vysokou rázovou houževnatost a zároveň nízkou hmotnost, je velmi často využíván ve stavebnictví na nerozbitné prosklívání. Existují dva typy polykarbonátu, které se navzájem liší některými charakteristikami a také použitím - polykarbonátové dutinkové prosklívací desky a polykarbonátové kompaktní desky.

Oživte svůj interiér

Potřebujete nějakou změnu? Buďte radikální – předělejte celý svůj byt k nepoznání. A jak toho docílit? Pomohou vám k tomu kachlová kamna, která jsou krásným a nejlepším doplňkem interiéru. Navíc mají mnoho výhod oproti ostatním topením. Protože vydává přirozenou formu tepla, které se v domě drží poměrně dlouho a navíc mají vyšší účinnost spalování. Navíc topíte dřevem, takže údržba je nenáročná a jedná se o ekologickou variantu.

 

Číst dál: Oživte svůj interiér

Nerezová oceľ potrebuje starostlivosť

Nerezová oceľ je všeobecný názov, ktorý zahŕňa všetky druhy ocele, ktoré nepodliehajú korózii a sú odolné oxidácii. Keďže chemické zloženie tohto materiálu je korozívna tak neustále zabraňuje korózii, taktiež nemá magnetickú príťažlivosť a nekalia sa pri tepelnej úprave. Aj keď je teda známe, že nerez je odolný voči korózii, po čase môže o túto vlastnosť prísť. Preto je dôležité predchádzať a na to slúži leštenie nerezu. Proces kde sa používajú rôzne technológie. Brúsiť sa leštiť sa dajú aj rôzne diely ako sú rúry, pásoviny, guľatiny alebo výpalky z plechov. Taký servis ponúka veľa firiem, ktoré zaistia aj servis odvozu a dovozu.

Interiérové dveře

Už jsou dávno pryč doby, kdy jste si mohli vybírat pouze ze dvou typů interiérových dveří. Jelikož se mění potřeby a požadavky klientů, výrobci na trh uvádí stále nové interiérové dveře, který si vás podmaní svým precizním zpracováním, designem a vysokou kvalitou. Dnes jsou dveře k dostání v mnoha provedeních a z různých materiálů, a tak vybrat ty správné je nelehký úkol. Ať už preferujete nadčasovost, čisté linie, nebo naopak modernost, vždy si přijdete na své.

Číst dálInteriérové dveře