Firmy, služby, e-shopy

Moderní design

Trendy v bydlení se stále mění a například co se týče podlahovin a koupelen, klasické dlažby střídají nově velkoformátové dlažby Brno, které mají mnoho výhod. Jako první můžeme jmenovat vizuální stránku díky tomu, že velká plocha není narušena spárami, další nespornou výhodou je jejich snadná údržba, kdy ve spárách nezústává tolik nečistot a plísní.

Číst dál: Moderní design

Realizace interiérů

Rádi prohlížíte časopisy, kde jsou byty s útulným interiérem? Chcete mít také moderní byt, do kterého se nemusíte stydět pozvat své kamarády a příbuzné? Objednejte si designéry a odborníky, kteří nabízí realizace interiérů. Můžete si nechat udělat nábytek na míru, stavební práce a také celou řadu bytových doplňků, které je nezbytné sladit s celkovým vzhledem interiéru.

Číst dálRealizace interiérů

Interiérové dveře - Dřevoobchod Liška

Dveře si nekupujete pouze na pár let, jedná se o dlouhodobou investici. Interiérové dveře by vám měly sloužit desítky let spolehlivě. Ale při výběru byste se měli ohlížet nejen na praktickou, ale i estetickou stránku. Přece byste nechtěli mít v místnostech dveře, které by neladily s celým interiérem. Dveře musí do domu či bytu zapadnout, musí se vám líbit a hlavně by měly respektovat dispozice.

Číst dálInteriérové dveře - Dřevoobchod Liška

Rekonstrukce bytů - Aretti.cz

Čas od času je třeba provést generální úpravu interiéru. Například toužíme po moderních krbových kamnech a nové podlaze nebo se nám už nelíbí původní schodiště. Rekonstrukce bytů zahrnuje spoustu činností, které je výhodné přenechat zkušeným profesionálům. Firma Aretti, zakázkové interiéry, realizuje kompletní rekonstrukce bytů na klíč, na základě klientových požadavků a potřeb.

Číst dálRekonstrukce bytů - Aretti.cz